Jublier Niewęgłowski

Jublier Niewęgłowski

Projekty EUTytuł projektu:
Wdrożenie innowacyjnego produktu w firmie Łukasz Niewęgłowski "JUBILER".


Cel projektu:
Celem projektu jest wdrożenie wyników prac B+R zrealizowanych na zamówienie przez przedsiębiorstwo Łukasz Niewęgłowski "JUBILER" (dalej JUBILER) poprzez uruchomienie nowego produktu - spersonalizowanego zegarka produkowanego na indywidualne zamówienia Klientów z możliwością samodzielnego projektowania zegarka przez Klienta począwszy od mechanizmu zegarka, aż po nadruki lub grawery na tarczy czy kształt tarczy. Indywidualizacja i personalizacja zegarka będzie możliwa dzięki aplikacji internetowej posiadającej niestandardowe funkcjonalności, dzięki którym Klienci będą mogli samodzielnie dobierać elementy produktu finalnego i wizualizować zegarki przed ich zakupem.


Planowane efekty:
Wyposażenie przedsiębiorstwa w infrastrukturę niezbędną do wdrożenia prac B+R oraz produkcji nowego innowacyjnego produktu - spersonalizowanego zegarka wraz z możliwością samodzielnego zaprojektowania zegarka on-line przez Klienta.


Wartość projektu:
1 216 426, 66


Wartość dofinansowania:
692 275, 30Zapytania ofertowe:


20.02.2017

28.03.2017

Odwiedź Nas

Jeżeli nasze kolekcje biżuterii spełniają Twoje oczekiwania względem tego, co dla Ciebie najcenniejsze i najpiękniejsze – serdecznie zapraszamy do naszych salonów.

Przejdź do Naszych Salonów
Jubiler Niewęgłowski Logo

INFO@JUBILERNIEWEGŁOWSKI.PL
TEL. 723-505-505
BIURO, LUBLIN

DESIGNED & CREATED BY: MILIONOCZU.PL 2015